Terapia dla Dzieci-Zabawa Dżwiękiem-Misy i Gongi Tybetańskie

Centrum Terapii Zmysłów zaprasza na nowy i bardzo ciekawy rodzaj terapii…otóż zapraszamy po czworo dzieci na seanse Terapii Dźwiękiem Mis Tybetańskich.
Terapia dźwiękiem przywraca harmonię, odpręża, rozluźnia i dodaje witalności. Misy tybetańskie mają właściwości terapeutyczne – usuwają strach, stany depresyjne, niepewność i wewnętrzne blokady.
Dźwięki mis tybetańskich wnikają w ciało powodując wibrację, masaż czystym dźwiękiem, a także osiągnięcie stanu wewnętrznego spokoju i wzrost pewności siebie. To wspaniały masaż komórkowy dla ogromnej liczby komórek w ciele.
dźwięk redukuje stres, zwalcza migreny, usuwa ból i pomaga w bezsenności. Uczestnicy seansów doświadczają głębokiego relaksu, odprężenia, ukojenia i oczyszczenia. Doznają wewnętrznego spokoju i równowagi psychofizycznej. Kąpiel w dźwiękach mis i gongów to prawdziwy klejnot w koronie muzyki terapeutycznej. Każdy wydobyty dźwięk jest inny lecz tak samo wyjątkowy, niepowtarzalny i unikalny. Razem tworzą wyjątkową harmonię, która swą głębią przenika całą naszą istotę – ciało, umysł i duszę.
Cena od dziecka Tylko 25IMG_4873

Zdjęcie-0638

Zdjęcie-0647

Zdjęcie-0655

Zdjęcie-0676

Zdjęcie-0686 - Kopia

Zdjęcie-0631 zł. za 60 minut. Zapraszamy’
Zapisy w Światełku i pod numerem telefonu
602-104-498

Post a Comment